Ванна з штучного каменю в дизайні: 3 популярних інтер’єру

Красива кам’яна чаша, призначена для гігієнічних процедур, це не привілей царствених осіб і знатних персон. Кам’яна посудина для купання, це ж і не музейний експонат, який можна побачити в одному із старовинних палаців.

Красива ванна https://miraggio.ua/bathtubs/ з штучного каменю в реальному житті є сантехнічне обладнання, доступне за ціною і якістю кожній людині. Сьогодні це доступна розкіш, можливість зробити власну квартиру нітрохи не гірше, ніж у знаменитих і дуже багатих людей.

1. Вікторіанський стиль

Стилістику називають благородною розкішшю. Дизайн увійшов в моду роки правління Королеви Вікторії, коли країна перетворилася в багатющу Імперію. Вікторіанський стиль являє собою симбіоз класики і готики, бароко і колоніальної екзотики.

Якщо ваша квартира оформлена в вікторіанському стилі, подбайте про те, щоб в санвузлі обов’язково була встановлена ванна з штучного каменю білого кольору.

У приміщенні не обов’язково повинні бути тільки білі стіни, білі стелі кольору слонової кістки. Але чаша ванній повинна бути тільки білою. Кам’яна посудина для купання стане центральним дизайнерським елементом. Оформлення стін може бути виконано в наступних кольорах:

  • вишневому,
  • бордовому,
  • з фрагментами зеленого відтінку,
  • з лавандовим і мигдальним відтінком.

2. Середземноморський стиль

Досить популярний дизайн, який ідеально підійде для ванної з штучного каменю, створеної на основі мінеральної крихти. Основні кольори приміщення, де встановлена чаша:

  • білосніжний,
  • блакитний,
  • блакитний,
  • натуральний деревне.

Плитка на стінах санвузла встановлюється кам’яна або керамічна. Стеля найкраще монтувати підвісний з яскравими вбудованими світильниками, оформленими кришталевими кристалами.

3. Японський стиль

Тематика Сходу як ніколи затребувана в сучасному світі. Для санвузла в японському стилі теж ідеально підійде ванна з штучного каменю кольору слонової кістки. Навколишній інтер’єр приміщення не повинен бути кричущим, яскравим, тим більш розкішним. Досить суворого чіткого оформлення стін в бежевому, темно-коричневому, пісочному кольорі. В якості оригінального декору на стіни можна встановити фрагментарну темно-коричневу плитку з золотистим візерунком.

Кожен з перерахованих вище інтер’єрів ідеально підійде для установки в приміщенні ванни зі штучного каменю білого відтінку або відтінку слонової кістки. Простір наповниться розкішшю, ніжним витонченістю, неймовірною красою.

Чаша, створена на основі штучного каменю, притягує захоплені погляди, прикрашає собою будь-який класичний і сучасний інтер’єр.